Catering

BÜYÜKFIRAT CATERING

Merkezi, 28 May Business World Center’da olan şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim, davet vb. organizasyon faaliyetleri ile Baku’de 15 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir.

Büyükfırat Catering; A kalite ürünlerle, hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek; lezzetin adresi olmuştur. Etlerin tümü kendi kesimi olan Büyükfırat Catering, yemek yapımlarının her aşamasında kesinlikle islamı esaslardan ödün vermez. Müşterilerimiz, üretim tesislerini günün her saatinde ziyaret edebilir.

Hizmet kalitesini ve standartlarını kanıtlamış olan şirketimiz, bünyesindeki kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlemesi ve geliştirilmesi amacıyla yapılması gereken iyileştirme çalışmalarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Hijyen anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran şirketimiz; profesyoneller tarafından yapılan haşere kontrolleri, üretim yerlerinin üretim öncesi ve sonrasındaki temizlik kontrolleri, modern havalandırma ve su arıtma sistemleri ve son sistem pişirme kazanları ile Kritik Noktalarda Kontrol Analizi” sürecinin eksiksiz uygulanmaktadır. En çarpıcı başarılarımızdan biri de, Nato’nun tercih ettiği sertifikalı firma olma özelliğini taşıyor olmamızdır.

Şirketimiz; yetkili kuruluşlardan alınan yıllık eğitimler, sürekli görevbaşı eğitimlerle desteklenen ve düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirilen mavi yakalı personelleri ve yönetici kadroları ile 365 gün kesintisiz hizmet vermektedir.