Hizmetlerimiz

Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde Nato tedarikçisi olmak için gerekli tüm kriterleri gerçekleştirmiş ve uluslarası hijyen gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Şirketimizin tamamını kapsayan bu kriterler “Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi” alanlarında tam yetkilidir. Bu kriterler aynı zamanda uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Yerinde Hizmet

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde Büyükfırat Catering, personeli tarafından gerçekleştirilir.

Proje müdürlerimiz;
Yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek, özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendislerinden oluşmaktadır. Personelin devamlılığından eğitimine, hijyeninden sağlık kontrollerine, mutfağın dezenfeksiyonundan haşere kontrolüne kadar A’dan Z’ye herşeyden sorumludur.

Büyükfırat Catering, merkez mutfağında gıda mühendisleri, diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanan aylık mönüler firmanızın mutfağında servise hazırlanır.

Taşıma Yemek

Taşıma yemek hizmeti, Büyükfırat Catering’in Keşle’deki yemek üretim tesislerinden verilmektedir.

Büyükfırtat, lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan “A” kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur.

Mönüler; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.

Üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olması bizim için vazgeçilmezdir.

Outside Catering
Büyükfırat Catering olarak; ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir.